Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: delete
az: sil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Category
az: Kateqoriya

en: Add
az: Əlavə et

en: Role
az: Rollar

en: Sticky
az: Yapışqan

en: Publish
az: Dərc et
