Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Category
bn: বিভাগ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: status
bn: অবস্থা

en: sticky
bn: আকর্ষণীয় (স্টিকি)
