Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: status
bo: གནས་སྟངས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: sticky
bo: འགོ་ལ་སྦྱར་བ

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ
