Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Action
cs: Akce

en: Category
cs: Kategorie

en: Add
cs: Přidat

en: status
cs: stav

en: sticky
cs: přilepit

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Publish
cs: Zveřejnit
