Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Category
cy: Categori

en: Add
cy: Ychwanegu

en: status
cy: statws

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: sticky
cy: gludiog

en: Sticky
cy: Gludiog

en: Publish
cy: Cyhoeddi
