Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: sticky
dz: རྩི་ཅན།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་
