Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Action
eo: Ago

en: Category
eo: Kategorio

en: Add
eo: Aldonu

en: status
eo: stato

en: sticky
eo: listita supre

en: Publish
eo: Publikigu
