Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Action
eu: Ekintza

en: Category
eu: Kategoria

en: Add
eu: Gehitu

en: status
eu: egoera

en: Role
eu: Rol

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: promote
eu: jarri azalean

en: sticky
eu: itsakorra

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Publish
eu: Argitaratu
