Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: delete
it: elimina

en: Action
it: Azione

en: Category
it: Categoria

en: Add
it: Aggiungi

en: status
it: stato

en: Role
it: Ruolo

en: Promote
it: Promozione

en: sticky
it: sempre in cima

en: Sticky
it: Sempre in cima

en: Publish
it: Pubblica
