Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Action
mr: कृती

en: Category
mr: वर्ग

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Publish
mr: प्रकाशित
