Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Action
ne: कारवाही

en: Category
ne: वर्ग

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: status
ne: स्थिति
