Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Action
nl: Actie

en: Category
nl: Categorie

en: Add
nl: Toevoegen

en: Role
nl: Rol

en: Publication type
nl: Publicatietype

en: Promote
nl: Promoten

en: sticky
nl: vastgeplakt

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Publish
nl: Publiceren

en: Modify
nl: Aanpassen
