Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Action
pl: Akcja

en: Category
pl: Kategoria

en: Add
pl: Dodaj

en: Role
pl: Rola

en: Promote
pl: Umieść na stronie głównej

en: sticky
pl: przyklejony

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Publish
pl: Publikuj
