Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Action
ps: چار

en: Category
ps: ټولی

en: Add
ps: زیاتول

en: Role
ps: ونډه

en: Sticky
ps: سريښناک
