Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Action
ru: Действие

en: Category
ru: Категория

en: Add
ru: Добавить

en: status
ru: статус

en: Role
ru: Роль

en: Promote
ru: Продвигать

en: promote
ru: выносить на главную

en: sticky
ru: прикреплено

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Modify
ru: Изменить
