Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Action
te: చర్య

en: Category
te: వర్గం

en: Add
te: చేర్చు

en: status
te: స్థితి

en: Role
te: పాత్ర

en: Publish
te: ప్రచురించు
