Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: delete
tr: sil

en: Action
tr: Eylem

en: Category
tr: Kategori

en: Add
tr: Ekle

en: status
tr: durum

en: Role
tr: Rol

en: Userpoints
tr: Kullanıcı puanları

en: Promote
tr: Destekle

en: sticky
tr: sabit

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Publish
tr: Yayınla
