Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Add
ug: قوشۇش

en: status
ug: ھالىتى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: sticky
ug: چوققىلاش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش
