Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Action
uk: Дія

en: Category
uk: Категорія

en: Add
uk: Додати

en: status
uk: стан

en: Role
uk: Роль

en: Promote
uk: Вивести на головну

en: promote
uk: просування

en: sticky
uk: прикріплене

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Modify
uk: Змінити
