Userpoints Node Action (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Action
vi: Thao tác

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Add
vi: Thêm

en: status
vi: trạng thái

en: Role
vi: Vai trò

en: Promote
vi: Nâng cấp

en: sticky
vi: cố định vị trí

en: Sticky
vi: Dính

en: Publish
vi: Xuất bản
