Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: Category
ar: التصنيف

en: Add
ar: إضافة

en: status
ar: الحالة

en: Role
ar: دور

en: Promote
ar: رَقِّ

en: sticky
ar: مُثَبَّت

en: Sticky
ar: مثبت

en: Publish
ar: انشر
