Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Action
et: Tegevus

en: Category
et: Kategooria

en: Add
et: Lisa

en: status
et: olek

en: Role
et: Roll

en: sticky
et: kleepuv

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Publish
et: Avalda
