Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Add
gu: ઉમેરો

en: status
gu: સ્થિતિ

en: Role
gu: હોદો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો
