Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Action
he: פעולה

en: Category
he: קטגוריה

en: Add
he: הוספה

en: status
he: מצב

en: Role
he: תפקיד

en: sticky
he: דביק

en: Sticky
he: דביק

en: Publish
he: פרסם
