Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Action
hu: Művelet

en: Category
hu: Kategória

en: Add
hu: Hozzáadás

en: status
hu: állapot

en: Role
hu: Szerepkör

en: Publication type
hu: Kiadás típusa

en: Userpoints
hu: Felhasználói pontok

en: Promote
hu: Közzététel

en: sticky
hu: kiemelt

en: Sticky
hu: Kiemelt

en: Publish
hu: Közzététel

en: Modify
hu: Módosítás
