Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: delete
is: eyða

en: Action
is: Aðgerð

en: Category
is: Flokkur

en: Add
is: Bæta við

en: status
is: staða

en: Role
is: Hlutverk

en: promote
is: Sýna á forsíðu
