Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Action
ja: アクション

en: Category
ja: カテゴリー

en: Add
ja: 追加

en: status
ja: 状態

en: Role
ja: 役割

en: Publication type
ja: 公表タイプ

en: Userpoints
ja: ポイント

en: Promote
ja: プロモート

en: sticky
ja: リスト上部に固定されている

en: Sticky
ja: 固定

en: Publish
ja: 掲載

en: Modify
ja: 修正
