Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Action
kk: Әрекет

en: Category
kk: Категория

en: status
kk: статусы

en: sticky
kk: жабыстырылған

en: Publish
kk: Жариялау
