Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: delete
km: លុប

en: Action
km: អំពើ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Add
km: បន្ថែម

en: status
km: ស្ថានភាព

en: Role
km: តួនាទី

en: sticky
km: បិទ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ
