Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Category
lt: Kategorija

en: Add
lt: Pridėti

en: status
lt: būsena

en: Role
lt: Rolė

en: sticky
lt: prikabintas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Publish
lt: Paskelbta
