Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Action
ro: Acțiune

en: Category
ro: Categorie

en: Add
ro: Adaugă

en: status
ro: stare

en: Role
ro: Rol

en: sticky
ro: lipicios

en: Sticky
ro: Lipicios

en: Publish
ro: Publică
