Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Action
sk: Akcia

en: Category
sk: Kategória

en: Add
sk: Pridať

en: status
sk: stav

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: promote
sk: propagovať

en: sticky
sk: prilepiť

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Publish
sk: Zverejniť
