Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: delete
sv: radera

en: Action
sv: Åtgärd

en: Category
sv: Kategori

en: Add
sv: Lägg till

en: Role
sv: Roll

en: Promote
sv: Lansera

en: sticky
sv: överst i listor

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Publish
sv: Publicera
