Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Add
th: เพิ่ม

en: status
th: สถานะ

en: sticky
th: ค้างไว้บนสุด

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Publish
th: เผยแพร่
