Userpoints Node Action (6.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: delete
jv: busak

en: Action
jv: Aksi

en: Category
jv: Kategori

en: Add
jv: Tambah

en: Role
jv: Parāgā
