Userpoints Node Action (6.x-1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Modify
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸು
