Userpoints Node Action (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: Category
ur: زمرہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں
