Userpoints Node Action (6.x-1.5) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Action
af: Aksie

en: Category
af: Kategorie

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Role
af: Rol
