Userpoints Node Action (6.x-1.5) - en to gd translation catalogue (5 entries)

en: Action
gd: Gnìomh

en: Category
gd: Roinn-seòrsa

en: Save
gd: Sàbhail

en: Add
gd: Cuir ris

en: Role
gd: Dreuchd
