Userpoints Node Action (6.x-1.6) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Role
hy: Դեր
