Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: delete
id: hapus

en: Action
id: Tindakan

en: Category
id: Kategori

en: Add
id: Tambah

en: Role
id: Peran

en: Promote
id: Promosikan

en: sticky
id: diataskan

en: Sticky
id: Menempel

en: Publish
id: Tampilkan
