Userpoints Node Action (6.x-1.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Category
ka: კატეგორია

en: Add
ka: დამატება

en: status
ka: სტატუსი

en: Role
ka: როლი

en: sticky
ka: მიმაგრებულია

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
