User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: more
ar: المزيد

en: User
ar: المستخدم

en: Details
ar: التفاصيل

en: Current
ar: الحالي

en: details
ar: تفاصيل
