User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: more
be: болей

en: User
be: Карыстальнік

en: Details
be: Падрабязна

en: Current
be: Бягучы

en: details
be: падрабязнасці
