User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: details
bo: ཞིབ་ཕྲ
