User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: more
cs: více

en: User
cs: Uživatel

en: Details
cs: Detaily

en: Current
cs: Aktuální

en: All users by !points
cs: Všichni uživatelé podle !points

en: details
cs: detaily

en: Lifetime
cs: Životnost
