User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: more
cy: mwy

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Details
cy: Manylion

en: Current
cy: Cyfredol

en: details
cy: manylion
