User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: more
da: mere

en: User
da: Bruger

en: Details
da: Detaljer

en: Current
da: Aktuelle

en: details
da: detaljer

en: Lifetime
da: Levetid

en: User ID.
da: Bruger ID.
