User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: more
de: mehr

en: User
de: Benutzer

en: Current
de: Aktuell

en: Rank
de: Rang

en: Userpoints
de: Benutzerpunkte

en: All users by !points
de: Alle Benutzer nach !points

en: details
de: Details

en: Top Contributors
de: Top-Autoren

en: Lifetime
de: Lebensdauer

en: Your current points: <b>@cp</b><br />Your lifetime points: <b>@lp</b>
de: Ihre aktuellen Punkte: <b>@cp</b><br />Ihre gesamten Punkte: <b>@lp</b>

en: manage
de: Verwalten

en: User ID.
de: Benutzer-ID.
