User Points Top Contributors (6.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: more
eu: gehiago

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Current
eu: Unekoa

en: Userpoints
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: details
eu: xehetasunak

en: Lifetime
eu: Iraupena
